ERSA Selektiivsed jootemasinad

Versaflow ONE

on kompaktne uue põlvkonna selektiivne jootemasin. Versaflow ONE-s on kokku pandud aastate pikkune kogemus ja ennast tõestanud riistvara. Standard konfiguratsiooniga masina teeb eriti atraktiivseks tema hind. Samas ei tule järele andmisi teha ei kvaliteedis ega läbilaskevõimes.

Versaflow 4/55

Vastab kõige kõrgematele paindlikkuse ja läbilaske võimetele. Väga paljude erinevate konfiguratsioonivõimalustega masin suudab vastata ka kõige nõudlikumale tootmisele. Versaflow 4/55 võib sisaldada kuni kolm kahe potiga jootemoodulit ja kuni 4 fluxi pihustit,

Versaflow 4XL

Koos minimaliseerimisega, toimub elektroonikatööstuses ka maksimaliseerimine. Trükkplaadid muutuvad üha suuremaks ja nende jootmiseks on vaja ka vastavaid seadmeid. Versaflow 4XL on mõeldud kuni 610x1200mm plaatide jootmiseks. Suure paindlikuse annab seadmele Versaflux (kahele täiesti sõltumatule teljesüsteemile saab paigaldada kuni neli pihustipead)

Versaflow 3/66

on Ersa kolmanda põlvkonna masin, mis on platvormiks uuemate XL vormingus plaatide jootmiseks. Plaadi mõõtmed kuni 610x610mm. Vastavalt läbilaske võime vajadusele, on võimalik integreerida lisa eelkuumutuselemente ja igasse jootemoodulisse kuni kaks tinapotti. Konfiguratsiooni saab kohandada vastavalt kliendi vajadustele.

Versaflow 3/66 XL

Versaflow 3/45

On tänapäevase modulaarse selektiivse jootemasina baasmudel. Erinevatest moodulitest on võimalik kokku panna ja konfigureerida just täpselt enda tootmiseks vajalik mudel. Vastavalt plaadi suurusele on võimalik eelkuumutuste segmenteerimine (kasutada eelkuumutusest ainult plaadi laiust osa)

Versaflow 3/35 GLOBAL

VERSAFLEX

Smartflow