reflow

Hotflow THREE

Uue põlvkonna kuumutusahi ERSA-lt. Ahjus kasutatakse unikaalset filtrite ja pürolüüsi süsteemi, mis hoiab töökambri puhtana. Väiksem ajakulu hooldusele ja puhastamisele. Saadaval kolme erineva kuumutustsoonide arvuga (16, 20 ja 26 ). Igat kuumutustssoni on võimalik juhtida eraldi, mis võimaldab muuta jootmisprotsess eriti täpseks.

Vaakumahi

EXOS 10/26

22 kuumutustsooni ja 4 jahutustsooniga konvektsioon-reflow jootmissüsteem. Pärast piigitsooni asub vaakumkamber, mis võib vähendada tühimike määra muljetavaldava 99% võrra. Tänu intelligentsetele funktsioonidele suudab EXOS 10/26 toota eriti ökonoomselt.

reflow

Hotflow 4

Hotflow 4 seeria ahjud on kõrgeima energiatõhususe ja suurema läbilaskevõimega, tagades samal ajal protsessi stabiilsuse ja kõrgtasemelise joote kvaliteedi. Intelligentne lämmastikukontroll vähendab lämmastiku tarbimist ligi 20%

reflow

Hotflow 3

HOTFLOW 3 kasutab patenteeritud Ersa küttetehnoloogiat, et tagada optimaalne soojusülekanne minimaalse energia- ja lämmastikukuluga. Võimalik kasutada kuni nelja transpordikonveierit.

Reflow

Hotflow 3e

HOTFLOW 3e on täisväärtuslik reflow jootmissüsteem HOTFLOW perekonnast ja tagab parimad jootmistulemused tänu oma termilisele jõudlusele, heale ristprofiilile ja parimale tsoonide eraldamisele. “e” tähistab “efektiivsust”.