Kui täpsus on oluline, valivad ülemaailmsed tootjad PVA.

PVA
Lakirobotid

PVA muudab tootmise lihtsamaks, pakkudes oma klassi parimaid selektiivseid lakkimis-, katmis-, ja täitmislahendusi, mida toetab ülemaailmne tugi- ja teenindusvõrk. PVA leidlikud ja kliendipõhised lahendused hõlmavad paljusid tööstusharusid ja seadmeid, mis on loodud teie rakenduse optimeerimiseks käsitsi ja kohandatud automatiseerimiseni. Tootevalikus on lakirobotid, UV ahjud ja konveierid- alates väikestest laua peal töötavatest seadmetest kuni täiskomplektsete tootmisliinideni välja. 

   
   

Lakirobotid

Lakirobot

Delata 6

Väga paindlike kasutusvõimalustega selektiivne lakkimis-, katmis-, täitmisrobot. Masinal on tugev raam, mis tagab masina stabiilse töö ja täpsuse. Kompaktne disain jätab vabaks rohkem põrandapinda, kuid samas on tagatud kiire ligipääs kõigile masina osadele. Modernne kasutajaliides teeb masina haldamise ja programmeerimise lihtsaks ja kiiresti õpitavaks.

Vaata lähemalt Delta 6 manualist või küsi Interflux Eestist

Ahjud

AHI

PVA DeltaTherm

Liimide, lakkide ja erinevate kattekihtide kõvendamiseks pakub PVA infrapuja ja UV ahjusid. DeltaThermil on ülemised ja alumised infrapuna kuumutuselemendid, mis tagavad plaadi ühtlase kuumutuse. Lisaks SMEMA liides, PLC kontroller, puutetundlik ekraan, kett konveier.

Vaata lähemalt DeltaTherm või küsi lisa Interflux Eestist

Käsidispenserid

dispenser

FC300-1G-1-H

Kõigile käsidispenseritele on võimalik valida endale sobilik dispenseerimispea, kattematerjali anum ja rõhuandur. FC300 komplekti kuulub ka paindlik dispenseri pea alus, mille kõrgust ja asendit saam reguleerida vastavalt enda vajadustele. Dispenseerimine toimub jalapedaali abil- nii jäävad käed vabaks.

Leia endale sobiv käsidispenser PVA kodulehelt või küsi pakkumist Interflux Eestilt

Vaata lisaks PVA kodulehelt pva.net