Fluxid

1980. aastal asutatud Interflux® Electronics N.V. pakub elektroonikakoostetööstusele enam kui 30-aastast kogemust kvaliteetse ja suure töökindlusega jootekeemia vallas. Meie fookuspunktid on “No-residue™ Technology” räbustid, absoluutselt halogeenivaba keemia, lenduvate orgaaniliste ühendite vabad räbustid, kampoli- ja vaiguvabad koostised ja palju muud. Interflux® Electronics N.V. on ISO 9001 sertifikaadiga.

Interflux® Electronics N.V. on jootekeemia uuenduslikul arendusel alati olnud esirinnas. IF2005M oli esimene omataoline jääkidevaba räbusti, mille mõtles välja, tootis ja tegi Interflux® Group edukaks . Lisaks oli Interflux üks esimesi, kes pakkus suure jõudlusega ja kvaliteetset, täielikult lenduvate orgaaniliste ühenditevaba jootefluxide sarja: PacIFic seeria.

Alkoholi baasil fluxid

Nagu nimetuski ütleb, on alkoholi baasil fluxides toimeaine lahustamiseks kasutatud alkoholi. Kui flux on pinnale kantud, siis vedelikku enam vaja ei vajata ja see aurustatakse. Kuna alkohol aurustub kiiresti, siis aitab selliste fluxide kasutamine kokku hoida aega ja energiat.

Veebaasil fluxid

Veebaasil fluxides on kasutatud toimeaine lahustamiseks vett. Veebaasil fluxid ei ole tuleohtlikud ja nad ei “põle” eelkuumutuses nii lihtsalt ära, kui alkoholi baasil fluxid. Veebaasil fluxide eeliseks on pihustamisel tekkivate piiskade suurem monoliidsus.

Parandusfluxid

Parandusfluxid on suure toimeaine ja vähese vedeliku sisaldusega fluxid. Meie tootevalikust leiab nii vee, kui ka alkoholi baasil parandusfluxe. Nii tavaliste komponentide jootmiseks, kui ka keeruliste PGA kivide jootmiseks.